Electrostivuitor CLARK CTM 20 2,0T – 4,0m
- Home
- SECOND-HAND, Electrostivuitoare Second-Hand
- Electrostivuitor CLARK CTM 20 2,0T – 4,0m
Electrostivuitor CLARK CTM 20 2,0T – 4,0m
Electrostivuitor CLARK CTM 20 2,0T – 4,0m
- Descriere
- Specificatii Tehnice
- Documentatie Tehnica
Electrostivuitor CLARK CTM 20 2,0T – 4,0m
* Preturile sunt exprimate in EURO si nu includ T.V.A.
| Catarg | duplex |
|---|---|
| Transmisie | Impuls |
| Altele | Servodirectie; Deplasare laterala a furcilor; Avertizor acustic –mers cu spatele. girofar. |
| Ridicare libera [h2] | DA |
| Inaltime catarg inchis | 2480 mm |
| Hidraulice auxiliare | 3.+4. functie |
| Roti | Super-elastice: 3 bucati |
| Inaltime de ridicare [h3] | 3820 mm |
| Baterie | 48V |
| Redresor | 48V |
| An fabricatie | 1998 |
| Sarcina nominala [Q] | 2000 kg |
| Lungime furci | 1200 mm |


