Electrostivuitor CLARK CTM 16S 1,6T – 3,2m
- Home
- SECOND-HAND, Electrostivuitoare Second-Hand
- Electrostivuitor CLARK CTM 16S 1,6T – 3,2m
Electrostivuitor CLARK CTM 16S 1,6T – 3,2m
Electrostivuitor CLARK CTM 16S 1,6T – 3,2m
- Descriere
- Specificatii Tehnice
- Documentatie Tehnica
Electrostivuitor CLARK CTM 16S 1,6T – 3,2m
* Preturile sunt exprimate in EURO si nu includ T.V.A.
| Catarg | duplex |
|---|---|
| Hidraulice auxiliare | 3. functie |
| Inaltime catarg inchis | 2100 mm |
| Lungime furci | 1150 mm |
| An fabricatie | 2001 |
| Redresor | 48V – NOU! |
| Ridicare libera [h2] | DA |
| Translatie laterala | DA |
| Baterie | 48V – 420Ah NOUA!! |
| Roti | Super-elastice: 4 bucati |
| Sarcina nominala [Q] | 1600 kg |
| Tip anvelope | SE 18 x 7 x 8 – NOI |
| Inaltime de ridicare [h3] | 3200 mm |
| Greutate proprie | 3009 kg |
| Acoperis protectie | NU |
| Altele | Servodirectie; Deplasare laterala a furcilor; Avertizor acustic –mers cu spatele. girofar. |

