Motostivuitor CLARK Second Hand – C35D 3,5 T – 5,6 m
- Home
- SECOND-HAND, Motostivuitoare Second-hand
- Motostivuitor CLARK Second Hand – C35D 3,5 T – 5,6 m
Motostivuitor CLARK Second Hand – C35D 3,5 T – 5,6 m
Motostivuitor CLARK C35D 3,5 T – 5,6 m
- Descriere
- Specificatii Tehnice
- Documentatie Tehnica
Motostivuitor CLARK C35D 3,5 T – 5,6 m
* Preturile sunt exprimate in EURO si nu includ T.V.A.
| Inaltime de ridicare [h3] | 5600 mm |
|---|---|
| Acoperis protectie | NU |
| Motor | Yanmar 4 cilindri – diesel |
| Inaltime minima | 2550 mm |
| Sarcina nominala [Q] | 3500 kg |
| Catarg | triplex |
| Lungime furci | 1200 mm |
| Translatie laterala | DA |
| Tip anvelope | 4 x SE |
| Hidraulice auxiliare | 3. functie |
| Transmisie | Automata |
| An fabricatie | 2006 |
| Model | C 35 D |



