Motostivuitor TOYOTA Second Hand – 62-7-FDF-25 2,5 T – 3,0 m
- Home
- SECOND-HAND, Motostivuitoare Second-hand
- Motostivuitor TOYOTA Second Hand – 62-7-FDF-25 2,5 T – 3,0 m
Motostivuitor TOYOTA Second Hand – 62-7-FDF-25 2,5 T – 3,0 m
Pret: 0€ Prețul inițial a fost: 0€.0€Prețul curent este: 0€. +TVA
Motostivuitor TOYOTA 62-7-FDF-25 2,5 T – 3,0 m
- Descriere
- Specificatii Tehnice
Motostivuitor TOYOTA 62-7-FDF-25 2,5 T – 3,0 m
* Preturile sunt exprimate in EURO si nu includ T.V.A.
| Ridicare libera [h2] | DA |
|---|---|
| Motor | Toyota |
| Lungime furci | 1100 mm |
| Inaltime catarg inchis | 1980 mm |
| Greutate proprie | 3810 kg |
| Roti | Super-elastice: 4 bucati |
| Catarg | duplex |
| An fabricatie | 2006 |
| Inaltime de ridicare [h3] | 3000 mm |
| Transmisie | Automata |
| Sursa de alimentare | diesel |
| Translatie laterala | DA |
| Model | 62-7-FDF-25 |
| Altele | Servodirectie; Deplasare laterala a furcilor. |
| Sarcina nominala [Q] | 2500 kg |
| Acoperis protectie | DA |



