Motostivuitor JUNGHEINRICH DFG 430 Second Hand
- Home
- SECOND-HAND, Motostivuitoare Second-hand
- Motostivuitor JUNGHEINRICH DFG 430 Second Hand


Motostivuitor JUNGHEINRICH DFG 430 Second Hand
Pret: 0€ Prețul inițial a fost: 0€.0€Prețul curent este: 0€. +TVA
Motostivuitor JUNGHEINRICH DFG 430
- Descriere
- Specificatii Tehnice
Motostivuitor JUNGHEINRICH DFG 430
* Preturile sunt exprimate in EURO si nu includ T.V.A.
| An fabricatie | 2005 |
|---|---|
| Inaltime de ridicare [h3] | 3300 mm |
| Lungime furci | 1200 mm |
| Translatie laterala | DA |
| Catarg | duplex |
| Tip anvelope | 4 x SE |
| Model | DFG 430 |
| Inaltime minima | 2250 mm |
| Hidraulice auxiliare | 3.+4. functie |
| Sarcina nominala [Q] | 3000 kg |
| Motor | Mitsubishi S4S 4 cilindri – diesel |


