Electrostivuitor HYSTER A 1.50 XL 1,5 T – 3,30 m
- Home
- SECOND-HAND, Electrostivuitoare Second-Hand
- Electrostivuitor HYSTER A 1.50 XL 1,5 T – 3,30 m
Electrostivuitor HYSTER A 1.50 XL 1,5 T – 3,30 m
Pret: 0€ Prețul inițial a fost: 0€.0€Prețul curent este: 0€. +TVA
Electrostivuitor HYSTER A 1.50 XL 1,5 T – 3,30 m
- Descriere
- Specificatii Tehnice
Electrostivuitor HYSTER A 1.50 XL 1,5 T – 3,30 m
* Preturile sunt exprimate in EURO si nu includ T.V.A.
| Inaltime de ridicare [h3] | 3300 mm |
|---|---|
| Acoperis protectie | NU |
| Roti | Super-elastice: 3 bucati |
| Greutate proprie | 2900 kg |
| Baterie | 48V X 450Ah |
| Sarcina nominala [Q] | 1500 kg |
| Inaltime catarg inchis | 2080 mm |
| Translatie laterala | DA |
| Altele | Servodirectie; Deplasare laterala a furcilor. |
| Lungime furci | 1150 mm |
| Catarg | duplex |
| Redresor | 48 V |



