Motostivuitor TCM FD30Z5 3,0T – 3,3m Second Hand
- Home
- SECOND-HAND, Motostivuitoare Second-hand
- Motostivuitor TCM FD30Z5 3,0T – 3,3m Second Hand




Motostivuitor TCM FD30Z5 3,0T – 3,3m Second Hand
Pret: 0€ Prețul inițial a fost: 0€.0€Prețul curent este: 0€. +TVA
Motostivuitor TCM FD30Z5 3,0T – 3,3m
- Descriere
- Specificatii Tehnice
Motostivuitor TCM FD30Z5 3,0T – 3,3m
* Preturile sunt exprimate in EURO si nu includ T.V.A.
| Model | FD 30 Z 5 |
|---|---|
| Latime | 1200 mm |
| An fabricatie | 2000 |
| Motor | Isuzu C240PKJ 4 cilindri – diesel |
| Greutate proprie | 4800 kg |
| Acoperis protectie | DA |
| Transmisie | Automatica |
| Translatie laterala | NOU |
| Sarcina nominala [Q] | 3000 kg |
| Ridicare libera [h2] | 100 mm |
| Catarg | duplex |
| Tip anvelope | 4 x SE |
| Lungime | 2900 mm |
| Lungime furci | 1000 mm |
| Inaltime minima | 2200 mm |
| Hidraulice auxiliare | 3. functie |
| Inaltime de ridicare [h3] | 3300 mm |



