Motostivuitor Linde H18 1,8T – 4,5m Second Hand
- Home
- SECOND-HAND, Motostivuitoare Second-hand
- Motostivuitor Linde H18 1,8T – 4,5m Second Hand
Motostivuitor Linde H18 1,8T – 4,5m Second Hand
Pret: 0€ Prețul inițial a fost: 0€.0€Prețul curent este: 0€. +TVA
Motostivuitor Linde H18 1,8T – 4,5m
- Descriere
- Specificatii Tehnice
Motostivuitor Linde H18 1,8T – 4,5m
* Preturile sunt exprimate in EURO si nu includ T.V.A.
| Translatie laterala | DA |
|---|---|
| Model | H 18 T-03 350 |
| Hidraulice auxiliare | 3. functie |
| Lungime furci | 1200 mm |
| Catarg | triplex |
| Sarcina nominala [Q] | 1800 kg |
| Tip anvelope | 4 x SE |
| An fabricatie | 2003 |
| Acoperis protectie | DA |
| Transmisie | Hidrostatica |
| Inaltime de ridicare [h3] | 4450 mm |
| Inaltime minima | 2100 mm |
| Motor | VW 4 cilindri – GPL |
| Ridicare libera [h2] | 1470 mm |
| Greutate proprie | 3000 kg |


