Electrostivuitor JUNGHEINRICH EFG 216 1,6T – 4,35m
- Home
- SECOND-HAND, Electrostivuitoare Second-Hand
- Electrostivuitor JUNGHEINRICH EFG 216 1,6T – 4,35m
Electrostivuitor JUNGHEINRICH EFG 216 1,6T – 4,35m
Pret: 0€ Prețul inițial a fost: 0€.0€Prețul curent este: 0€. +TVA
Electrostivuitor JUNGHEINRICH EFG 216 1,6T – 4,35m
- Descriere
- Specificatii Tehnice
Electrostivuitor JUNGHEINRICH EFG 216 1,6T – 4,35m
* Preturile sunt exprimate in EURO si nu includ T.V.A.
| Hidraulice auxiliare | 3. functie |
|---|---|
| Catarg | triplex |
| Roti | Super-elastice: 4 bucati |
| Inaltime de ridicare [h3] | 4350 mm |
| Greutate proprie | 3484 kg |
| An fabricatie | 2007 |
| Lungime furci | 1150 mm |
| Inaltime catarg inchis | 1980 mm |
| Acoperis protectie | NU |
| Baterie | 48V – 750Ah |
| Ridicare libera [h2] | DA |
| Redresor | 48V |
| Translatie laterala | DA |
| Altele | Servodirectie; Deplasare laterala a furcilor; Avertizor acustic –mers cu spatele. girofar. |
| Tip anvelope | Se 18 x 7 x 8 / Se 140 x 55 x 9 |
| Sarcina nominala [Q] | 1600 kg |



