Electrostivuitor OM XE 15 1,5T – 5,2m
- Home
- Stivuitoare de inchiriat
- Electrostivuitor OM XE 15 1,5T – 5,2m
Electrostivuitor OM XE 15 1,5T – 5,2m
Stivuitor electric OM XE 15 1,5T – 5,2m
- Descriere
- Specificatii Tehnice
Stivuitor electric OM XE 15 1,5T – 5,2m
- Pretul afisat este valabil pentru un contract incheiat pe o durata de minim 2 ani, cu un regim de lucru redus.
- Perioada de inchiriere poate fi pe zi/saptamana/luna.
- Serviciul este disponibil si in varianta cu manipulant (stivuitorist) autorizat.
- Toate echipamentele oferite pentru inchiriere sunt verificate si autorizate ISCIR.
- Asiguram contra cost transportul utilajelor tur/retur.
- Preturile sunt exprimate in Euro si nu contin TVA.
| Inaltime catarg inchis | 2260 mm |
|---|---|
| Hidraulice auxiliare | 3. functie |
| Transmisie | Impuls |
| Roti | Super-elastice: 4 bucati albe |
| Ridicare libera [h2] | DA |
| Redresor | 48V |
| An fabricatie | 2005 |
| Baterie | 48V / 500Ah (2013) |
| Altele | Servodirectie; Deplasare laterala a furcilor. |
| Inaltime de ridicare [h3] | 5250 mm |
| Sarcina nominala [Q] | 1500 kg |
| Catarg | triplex |
| Lungime furci | 1200 mm |


